Breakfast club – KARE café

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dve věci o mně – jsem kavárenský povaleč a miluju snídaně. Sladké, slané, sem s tím. Dneska se s vámi podělím o mém novém kavárenském objevu, kam jsem se nedávno vydala na snídani a spojila tak dvě oblíbené věci. Poblíž Národní třídy, konkrétně na Jungmannově náměstí se nachází Kare café. A víte co je na ni nejlepší? Není to toiž jenom kavárna, ale freshbar a showroom v jednom. Když sem příjdete, dáte si výborný kafe, zákusek nebo snídani, můžete si rovnou koupit třeba i křeslo na kterém sedíte. V celé kavárně najdete nábytek a bytové doplnky na prodej. Já jsem si zamilovala křeslo s kohoutím vzorem, zrcadla a lustry.

Pokaždé, když se chystám do nové restaurace nebo kavárny, ještě doma zkouknu jejich meníčku abych věděla, co mám čekat. Tentokrát jsem si vybrala ovesné lívance s malinovým přelivem. Na místě jsem bohužel zjistila, že lívance dnes nepodávají, a tak jsem místo nich zvolila míchaná vajíčka a fresh.

Jaká místa doporučujete na snídani/brunch vy?

Mějte se krásně!

H.

KARE CaféOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s