Perfect date outfit

befunky-collagebefunky-collage1

Jak si představím perfektní outfit na rande? V tom mám jasno. Chci vypadat hezky, šmrncovně, ale zároven se chci cítit pohodlně. Vyberu něco, v čem se cítím dobře.Před pár dny mě oslovily webové stránký AdoreMe at se inspiruji jejich výběrem prádla a sestavím dokonalý outfit na rande podle sebe.V dnešním článku vám představím dva outfity, který na rande volím nejčastěji. 

První, na schůzku do kina, procházku, večeři nebo i nějaký výlet.


When it comes to perfect date outfit I have a clear image in my head. I want to look pretty, feminine, but still feel comfortable. I will choose outfit, that I would feel 100% myself. I have received such a nice e-mail from AdoreMe members to create a perfect date outfit. In todays post I will show my two perfect outfits when it comes to dating.

First one, great for a date at the cinema, dinner with my loved one or short trip not far away from Prague.

  1.  Začínám tzv. od podlahy. Abych se v oblečení cítila dobře, musím mít hezké a sladěné i prádlo. Rozhodně u mě nenajdete puntikaté kalhotky a proužkovanou podprsenku (s ponožkami je to trochu jiné, aneb každá ponožka jiná, no a co 🙂 Už jste si asi všimli, že jsem si v poslední době celkem oblíbila body. Ty „prádlové“ mi příjdou dokonalé. Krajka působí sexy a střih body je pohodlný, ale zároven sexy.

When I want to feel pretty I have to pick up also a pretty underwear. I am kind of girl that has to wear pretty lingerie to feel great and confident. Bodysuits are perfect when it comes to comfort, but sexy at the same time. Lace feels so luxurious and elegant.

http://www.adoreme.com/sexy-lingerie/clora.html

2. Nic se nemá přehánět. A přesně tak je to i s oblečením. Nikdy bych si nevzala krátkou sukni, výstřih, podpatky. Pokaždé bychom měli volit jeden odvážnější prvek, který zjemníme bud basic nebo klasickými prvky. Na body nahodím mojí oblíbenou džínovou košili a krajku nechám pouze lehce vykukovat.

    I have one stable rule when it comes to clothing. I would never wear skirts, t-shirts with big necklines and high heels. I think that women should look sexy, but still mysterious and never reveal too much. Bodysuit would look perfect with my favorite denim shirt, with a little bit of lace peeking out.

 http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0405130003.html

3. Mezi moje oblíbené kalhoty patří s koženkovým/lakovaným povrchem. Přijdou mi drsnácké a cítím se v nich lépe jak v džínách. Víte proč? Jsou totiž ultra elastické (připadáte si v nich jako v legínách) a svým lesklým vzhledem zeštihlují.

My favorite kind of pants are black waxed. They feel comfy as leggins, but look elegant and make you look slimmer! Win win!

http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0355953010.html

4. Jsem ulítlá na šátky. Volím je ke každému outfitu. Zahřejí a hlavně outfit obzvláštní.

   I just love scarfs. They are so simple, but they brighten up every outfit and make it more interesting.

http://shop.mango.com/CZ/p0/zena/doplnky/salky-a-satky/potisteny-satek?id=73035579_70&n=1&s=accesorios.gorros

5. Kdysi jsem podpatky nesnášela. Poslední dobou jsem si k nim našla cestu. Polobotky na podpatku jsou mojí podzimní stálicí. Jelikož jsem celkem malá, tak pak i ta postava vypadá mnohem lépe 🙂

I used to hate heels. I had to find my way to like them. I even wear them almost every day now. Because I am pretty small, they make me taller and I think they complement almost every outfit.

http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0431401001.html

6. Kluci nesnáší velký a výrazný doplnky. Pokaždé, když si pořídím něco výstřednějšího, tak mě můj přítel s nejnovější úlovkem přivítá se slovy, co to mám zase na sobě. (a nám to tak sluší holky 😉

Boys just hate big, chunky accessories. It is always better to choose rather small necklacke than a big, extravagant one. You do not want scare the boy away, do you 😉

http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0452511001.html

7. Velký kabelky tahám jenom do školy a práce, ve volném čase  a hlavně, když se chytám na nějakou schůzku, mám nejraději menší kabelky, do kterých se vejde akorát tak peněženka, pudr, lesk, mobil a klíče. Více nepotřebuju.

Perfect date handbag is small enough to fit wallet, cell phone, powder, lipstick and house keys.

http://shop.mango.com/CZ/p0/zena/doplnky/kabelky/s-dlouhym-popruhem/kabelka-s-retizkem?id=73093006_99&n=1&s=accesorios.bolsos

befunky-collage3

Druhý outfit je takzvaně domácí. Tohle je přesně to, co volím když s milým trávíme večer u nějakýho filmu nebo jen tak doma. Pohodlný, ale pořád ženský a ne žádný pytel na brambory.

Second outfit is perfect example for chilling in with my love at home, watching movie and just enjoy each other company. Loungewear that I like to wear has to be girly and definitely not baggy.

http://www.adoreme.com/loungewear/brook.html

http://www.adoreme.com/loungewear/weylyn.html

Jak si vy představujete svůj dokonalý outfit na schůzku? Máte rádi jako já kalhoty nebo dáváte přednost spíše šatům?

What about you and your perfect date outfit? Do you tend to wear pants as I do, or do you rather wear dresses?

Mějte se krásně a určitě „zčekněte“ stránky AdoreMe, mají tam teda krásný kousky!

Xoxo and do not forget to check out AdoreMe website. They have such a nice variety of lingerie, loungewear and sleepwear!

http://www.adoreme.com/

H.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s