DUMBO BROOKLYN

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z dolního Manhattanu jsme se procházkou po Brooklynským mostu dostali do čtvrti Dumbo. Tahle brooklynská čtvrt´ s industriálním nádechem je plná kaváren s vlastními pražírnami kávy, galerii, foto studii, dílen na parkety a nábytek, kam můžete nakouknout a nachytat inspirace domů. Podél vody se rozprostírá promenáda s parky, hřišti, místy na grilování, stánky s limonádou a zmrzkou. Je to jedno z míst v New Yorku, které mě učarovalo opravdu hodně.

Vystáli jsme si 20 minutovou frontu na proslulou Brooklyn Ice-cream factory, ale úžasem jsme na zadek nepadli. Zmrzka dobrá, ale známe mnohem lepší v Praze nebo třeba v Poděbradech. Na večeři jsme si zašli do pizzerie Juliana’s, kde jsme si sestavili pizzu podle svého přání. Pozorovali jsme západ slunce z mola a za tmy se vydali zpět po mostě na Manhattan.

Mějte se krásně!

H.

 There is one place in New York that found a special place in my heart. Dumbo Brooklyn is a modern, with an industrial feel, interesting part of Brooklyn. Tons of coffee shops, galleries, photo studios and wooden made furniture shops where you can pop in for a while and get inspired for your house decor.

We even tried the famous Brooklyn Ice-Factory. The line was so big but the ice-cream in 25 degrees was the only option. For dinner we had a yummy pizza in Juliana’s. We watched the sunset and headed back to Manhattan. What a lovely place!

Xoxo

H.


OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA                                             OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s