ETNOSVĚT

  Minulý týden jsme měly se ségrou návštěvu z Anglie. Kamarád je vegan, a tak jsme se rozhodly vyzkoušet restauraci Etnosvět, na kterou ted v poslední době všude slychám samou chválu.

Interér je krásný a obsluha špičková. Opravdu, dlouho jsem nezažila tak příjemné číšníky/číšnice, kteří vám ve výběru rádi pomohou a poradí. Jediné mínus za to, že mi nedovolili si vybrat z dětského menu 🙂 Nakonec jsem zvolila veganský tatarák jako předkrm a falafel, hummus s pita chlebem jako hlavní jídlo. Jako pozornost podniku jsme mohli vyzkoušet paté (paštiku) s fíkovým chutney. Paštika nevím z čeho byla, ale chutnala opravdu jako paštika. K pití výborný domácí ledový čaj a na závěr frozen daiquiri. Měla jsem vyhlídlích pár dezertů, ale moje břicho volalo „už dost“, tak bohužel, třeba příště.

Co vy a veganství? Znáte Etnosvět?

Mějte se krásně!


Our friends from England came to stay with us for couple of days. One of them is vegan, so the restaurant we picked for dinner was pretty easy – Etnosvět that everyone in Prague has been talking about recently. Restaurant by itself is amazing, I love the decor. Service is also great. The only minus I would give them is that they did not allow me to pick food from the kids menu. Ohh well 🙂 After all I decided to try vegan steak tartare as starters and falafel with humus and pita bread as main. They kindly prepared us paté with figue chutney on house, which was amazing and tasted like a real paté. For drinks home made ice tea and frozen daiquiri. I had an eye on some dessert, but my tummy screamed „no!“, so I guess I will have to came back for that.

What about you and vegan food?

Xoxo

H.

  
  

   

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s