LET’S TRAVEL THE WORLD/ KYPR

šaty – River Island, plavky – F&F, sluneční brýle – Lacoste, náušnice – Tiffany&Co


dress – River Island, swimsuit – F&F, sunglasses – Lacoste, earrings – Tiffany&Co

Minulý týden jsem měla celý více méně cestovní. V úterý jsem odletěla na tři dny na Kypr. Byla to sice pracovní cesta, ale i tak bylo skvělé utéct na pár dní do tepla. Letěli jsme brzy ráno s přestupem ve Vídni. Po přistáni v Larnace, nás čekala přibližně hodinová cesta autem do Limassolu. Věděli jste, že se na Kypru jako bývalé britské kolonii, řídí zleva? Pár krát jsme se sice ocitli v protisměru a spletli si blinkry se stěračema, ale nakonec jsme celý zdravý a bez a žádných komplikací dorazili na místo.

První a druhý den nás čekalo školení, ale poslední den jsme měli pár hodin před odletem čas si zajít na pláž, oběd a hlavně vyfotit milion fotek. Byli jsme ubytováni v hotelu St Raphael Resort v Pyrgos, pár kilometrů od Limassolu. Probouzet se s výhledem na moře a teplý a sluneční den je vážně nádhera. Kypr je nádherný, Kypřané hrozně milí a přátelský, a tak doufám, že se tam brzy vrátím, příště už třeba soukromě.

V dalším článku se můžete těšit na druhou část mých cest. Tentokrát v chladnějším podnebí 🙂

Mějte se krásně!

H.


 

Last week was all about travelling.  I have spent three days on Cyprus, Limassol. Even though it was a work trip, we still managed to have a dip in the sea, spend a little time on a beach, take a lots of pictures and enjoy good food. It was my first time on Cyprus and I hope not the last one. I have definitely fallen for this island and for all the nice people there.

We have stayed in a hotel St Raphael Resort, in Pyrgos, located near Limassol. I must admit I would not mind to wake up to such a beautiful view every day.

The next post will be about my second part of my travelling. This time a bit colder one.

Xoxo

H.

http://www.raphael.com.cy/

  
  

kabelka – New Yorker/ handbag – New Yorker
  
  

  
  
  
  
  
  
  


  

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s