WEEK IN PICTURES

Všude kolem Vánoční kelímky, perníčky a další sladkosti. Konečně jsem si po dlouhém přemýšlení pořídila kozačky nad kolena. Bála jsem se, že v nich budu vypadat jako Rumcajs nebo rybář, ale světe div se, tyhle ze Stradivaria mi padly dokonale. A už je nikdy nesundám. Dobře, někdy možná ano. V pátek proběhl slavný Černý pátek a pomalu se dostává už i k nám do Čech. Například v Mangu probíhaly do neděle slevy 30%. Pořídili jste něco? A co Vánočná dárku, máte už nakoupeno? Já zdaleka ne. A pomáhám si seznamy/kolážemi, které sem průběžně dávám na blog. Pro koho asi bude ta příští?

Mějte se krásně!

H.


Red Christmas cups all around as well as gingerbread and other sweets. I just love this time of a year. After a long time thinking about knee high shoes I decided to get them. I was scared I would look like an elf wearing them. But I managed to find ones that suit me great and I do not want to take them off. Ever. Well eventually I will, do not worry. Friday was about shopping. Black Friday is slowly coming also to Czech Republic. Mango had pretty good deal 30% off for the whole weekend.  What about presents for your family and friends? I have one present at the moment. I should really start looking for more. And what helps me with inspiration? My lists with gifts ideas. The last one was for sister, did you see it? And what about the next?

Xoxo

H.

 

Nej nej perníčkový lattee a bohužel nejhnusnější perníkový muffin/ The best gingerbread lattee and the worst gingerbread muffin

Chci chci chci/ Serious cravings  

Dárečky od mého cestovatele/ Gifts from Israel

Nové botky/ New shoes – love at first sight/wear

Black Friday v Mangu/ Black Friday shopping

Pečeme perníčky – každoroční tradice s babičkou/ Christmas baking – our every year tradition with Granny 

   Nápady na dárky pro sestru/ Chritmas gift ideas for sister

A na konec tepláková souprava aneb ne vždy je nálada na šaty a podpatky/ Comfy mood at its best

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s