WELCOME TO IBIZA

šaty – Rinascimento, sandálky -Ald, kabelka – DKNY, náušnice – Tiffany&Co, náramek – Pandora

 Během naší dovolené ve Španělsku jsme se rozhodli, že si uděláme celodenní výlet na Ibizu. Přítel tam před pár lety pracoval celé léto, a tak se domluvili se známým, že se zase po pár letech opět potkají.

Výlet nám začal budíkem v 6 ráno. Trajekt jsme sice měli až v 8, ale museli jsme se dopravit do hlavního města Palma a do přístaviště. Bylo to trochu hektické ráno, málem jsme neodjeli. Lístky na lod jsme zařizovali s naší delegátkou. Dostali jsme voucher, který jsme měli v přístavišti vyměnit za lodní lístky. Zádrhel nastal už ve chvíli, když jsme zapomněli vystoupit v přístavišti z autobusu. Naštěstí Pan řidič byl milý a po pár metrech nám i tak zastavil. Další problém – najít kancelář, kde jsme si měli vyměnit lístky. Nakonec to dopadlo tak, že jsme jako zběsilý pobíhali po přístavišti. Od jednoho okýnka nás posílali k druhému. Nakonec jsme lístky obdrželi. Paní prodavačka zakřičela „Boarding in 2 minutes“, a tak nastal další běh, tentorkát na lod. Zadejchaní, červení jsme se usadili na nejvýšším patře a pozorovali jak se vzdalujeme od pobřeží. Cesta měla trvat 3,5 hodiny. My jsme si skoro celou prospali. (Asi nás vyřídil ten běh)

Stihli jsme ale také vyfotit pár fotek outfitu. Byl to sice boj aneb vítr na lodi a dlouhé vlasy. No dokážete si to představit 🙂

Co vaše cestování? Bývá občas taky tak hektické?

Mějte se krásně!

H.


  

  

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s